Anasayfa
  Hakkımızda
  Kitabım
  Basında Ben
  İletişim
  Ziyaretçi Defteri
 
 
  Merak Ettikleriniz
  Büyü
  Büyü Bozma
  Büyü Nasıl Bozulur?
  Papaz Büyüsü Nedir?
  Büyücü Nedir
  Nazar Nedir
 

Nazar nedir ? Nasıl Kurtulunur?

 

Nazar Nedir (Detaylı Anlatım)

Nazar islam dini başta olmak üzere bütün dinlerde vardır, nazar çeşit çeşittir.

Hatta insanın kendi kendine bile nazarı dokunur.

Örnek;  Bazı insanlar yeni bir iş kurmaya kalkar ancak, akıllarındaki yeni işi kurmadan önce bunu çevresindeki insanlara söylediklerinde, nazara gelip o işi kuramadıkları çok görülmüştür.

Çünkü o kişinin çevresinde ona hasetle bakan yada yapısı itibarı ile istem dışı nazarı dokunabilen insanlar olabilir.

Bir de bazı insanlar sürekli kendisini överek hem kendi dili ile kendisini nazarlamış olur hem de karşısındaki insanın nazarına gelirler.

Bütün canlılardan insanlara, insanlardan da canlılara bakış ile ve dil ile nazar geçebilir.

Bazı kişiler hasetlenerek negatif enerji yayarak nazar edebilir veyahut da hayranlıkla bakıp bu şekilde de nazar edebilir.
 

Kedi Köpek Nazarı

Elinizde bir sandviç yerken bir kedi veyahut köpek sizin yiyeceğinize dikkatle bakıp etrafınızda dönüşürse farklı bir nazara maruz kalabilirsiniz buna da kedi köpek nazarı denir.
 

Cinler ve Perilerin Nazarı

Birde insanlar cinler ve perilerin nazarına uğrar buda mümkündür, bazı insanlar bir insana hayranlıkla bakıldığı halde o insan nasıl oluyor da nazara uğruyor diye düşünebilirler, bu konuda bir Örnek verelim; Bir baba çok sevdiği evladına çok severek ve bakarak onu nazar edebiliyor, bunu bilen bir çok insan var buna da anne baba nazarı denir yani anne babanızın bile farkında olmadan sizi nazar etmesi ihtimal dahilindedir.

Bazı insanlar gözden çıkan negatif enerjiden nazar olduklarını sanırlar (nazar demek bakış demektir) oysa ki pozitif severek çok sevdiğiniz evladınızı veya eşyanızı da arabanızı v.s bakışınızla ve dilinizle nazar edebilirsiniz.

Bu tür nazarların çözümü ve telafisi için, nazardan kurtulmak için, (Nazara gelmemek için) ve nazardan korunmanın yolları kitabımızda mevcuttur.


Hiç bir büyücüye, medyuma, falcıya, hocaya gitmeden kendi sorunlarınızı kendi kendinize çözebileceğiniz bu kitaba sahip olmak için aşağıdaki iletişim linkine Tıklayınız..


                                                         İletişim İçin Tıklayınız

 

Ali Özcan Hoca

GSM: 0532 454 27 83

 

 

 
Copyright©2008-Tüm hakkı saklıdır